Hakkımızda

Hakkımızda

ARZENSİS Elektrik Mekanik Mühendislik Müşavirlik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kurulduğu 2016 yılından beri enerji sektöründe hizmet vermektedir. Kuruluşundan beri hizmet alanını ve ürün profilini sürekli olarak genişletmeyi hedefleyen ve bu yönde çalışmalar yapan, genç ve yetenekli mühendisleriyle tecrübeli yönetim ekibini doğru bir biçimde harmanlamış yerli mühendisliğin kıymetine ve gücüne inanan bir firmadır. Bu bağlamda kurulduğu günden bugüne kadar Türkiye’de ve yurt dışında enerji sektöründe çeşitli alanlarda hizmet vermektedir.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Sektörde öncü kurumsal firmalara en iyi çözümü en kısa sürede, en kaliteli biçimde sunmak ve geliştirmiş olduğu doğa dostu-çevre öncelikli projelerle mühendisliğe farklı bir bakış açısı kazandırmak.

Kalite Politikamız

Arzensis, ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi gerekliliklerine uygun olarak ve müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde hizmet vermeyi taahhüt etmektedir.

Arzensis, bu taahhüdü yerine getirmek için, bu politikanın bir parçası olarak uluslararası standartları, teknolojiyi ve kaliteyi bütün faaliyetlerde ana prensip kabul ederek, müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamayı amaçlamıştır.

Üst Yönetim tarafından yönetim gözden geçirme ve değerlendirme, resmi ve iç denetimler, dokümanların gözden geçirilmesi ile;

Kalite yönetim sisteminin uygun ve etkili olmaya devam ettiğini,

Tüm birimlerde sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, kaynakların etkili kullanılmasını sağlamayı,

Risk ve Fırsatları analiz ederek gerekli faaliyetleri gerçekleştirmeyi,

Firmamızın gelişimini sağlayacak her türlü eğitim ve bilinçlendirme çalışmalarına gereken önem ve hassasiyeti göstererek personel kalitesini ve memnuniyetini arttırmayı politikası olarak benimsemiştir.

Arzensis yapılan bu değerlendirmeler sonrasında gerekli tüm önlemleri alır ve Kalite Yönetim Sistem Standardı'nın gereklerini yerine getirmeyi ve etkinliğini sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder.

Genel Müdür,
Özgür UYAR